breadcrumbs_revolution_theme
Шановні покупці та гості нашого магазину. Інформуємо Вас, що бонги, трубки, гріндери, запальнички, растаманський одяг, насіння канабісу та інші товари нашого магазину є абсолютно легальними!


  • Насіння канабісу та законодавство України

З причини того, що продаж і купівля насіння конопель в Україні абсолютно законна і не несе ніякої адміністративної і, тим більше, кримінальної відповідальності, ми вирішили висвітлити цю важливу тему, цікаву для багатьох наших покупців.


Перш за все, слід пам'ятати, що культивація марихуани, незалежно від цілей вирощування, заборонена Законом України (ст.106-2, ст.310 КК). Порушення законодавства тягне за собою відповідальність від адміністративної, до кримінальної (відповідно до тяжкості вчиненого правопорушення).
Закон України «про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори» в перерахуванні похідних наркотичних субстанцій визначає, що дозріли насіння конопель, виключені з переліку заборонених складових частин рослини.
З вищесказаного випливає що, насіння марихуани, незалежно від сорту, що не заборонені в обороті країни і їх купівля і (або), продаж не може спричинити за собою кримінальну, адміністративне та будь-яке інше переслідування.
Насіння конопель має унікальний склад білка і легко засвоюваних жирних кислот. Завдяки цьому всього лише десяток насіннячок здатний заповнити щоденну потребу людського організму в даних елементах. Крім харчової цінності, зерна канабісу використовують як засіб:
· Для поліпшення травлення;
· Для зниження ризику захворювань серцево судинної системи;
· Для нормалізації лібідо і потенції;
· Для відновлення і поліпшення роботи молочних залоз жінок, матерів грудних немовлят,
· Для заспокійливого, болезаспокійливого і нормалізує сон дії, приймають насіння, що пройшли процес обжарювання.
Слід також зазначити, що конопляне насіння використовується як мінеральної вітамінної підгодівлі домашньої птиці, у тому числі для папужок, оскільки покращує їх нормальний розвиток і швидке зростання.
Як підгодовування для риби насінню канабісу немає рівних. Макуха, віджимання насіння при виробництві конопляного масла, привертає прісноводну рибу запахом і виглядом, так як схожа на молюсків, які є для них природною здобиччю.
Зерно конопель часто використовується для виготовлення різних прикрас, талісманів і оберегів, так як здавна наділене людством магічними властивостями.
Використовуючи придбане насіння канабісу, ви на свій розсуд приймаєте рішення і несете повну відповідальність за власні дії.